984 bezoekers online

PVV populair onder studenten

Geplaatst op: 28 February 2011 | Auteur: Webmaster Studenten | Reacties (4) »

Terug naar vorige pagina

PVV populairst onder studenten

 
De Partij voor de Vrijheid van Geert Wilders is populair onder de studenten. Dit blijkt uit een onderzoek van Studenten.nl onder 200 studenten.  Ook VVD en GroenLinks doen het goed bij studenten met een 2e en 3e plaats.
 
Op 2 maart zijn er verkiezingen voor de Provinciale Staten, indirect kiezen we ook de leden voor de Eerste Kamer. Wat opvalt is dat de partijen die populair zijn onder de studenten, bijna allemaal voor het behoud van de studiefinanciering zijn. Behalve D66, zij willen op termijn de basisbeurs omzetten in een sociaalleenstel. 
 
Partijen die populair zijn onder studenten zijn, PVV, VVD, GroenLinks en D66. Partijen die het veel minder doen zijn CDA en de CristenUnie. Ook zegt 10% van de ondervraagde studenten niet te zullen stemmen op 2 maart. 
 
“Ik denk dat de PVV populair is onder studenten, omdat ze voor het behoud van de studiefinanciering en ov-jaarkaart zijn. Maar ook andere dingen zullen studenten aanspreken, zoals geen verhoging van het eigen risico of lagere belastingen.” Aldus Riët van Achteren van Studenten.nl
 
 
1.PVV                        20,2%
2.VVD                        12,8%
3.GroenLinks                12,2%
4.D66                                11,7%
5.SP                                10,1%
6.Partij van de Dieren 4,8%
7.CU                                4,3%
8.PvdA                        3,7%
9.CDA                        2,1%
10.Anders                        8%
 
Ik ga niet stemmen        10%
 

Heb je ook nieuws? laat het ons weten »Radio 538 on tour voor War Child »

Reageer »

Reacties op dit artikel

  • SonGoku schrijft 2 March 2011 om 16:44

    Tsja, een online poll. Daar komen natuurlijk niet alleen studenten op af. Eerder reaguurders en ander geteisem die vaak een voorkeur hebben voor de PVV of VVD.

  • jantje schrijft 2 March 2011 om 14:57

    @Sjaak Misschien was het eerste onderzoek wel flauwekul en amateuristisch? Deze poll lijkt me, op het eerste gezicht, representatief en concreet. Als zo'n 20% van de bevolking PVV stemt dan lijkt me 2% bijna onmogelijk. Eerlijk gezegd diskwalificeert het door jou aangehaald onderzoek zich hiermee. groetjes, Een PVV-stemmer voor de komende tig jaar.

  • Ahmad Jhawnie schrijft 2 March 2011 om 05:22

    Islamisering Europa: de schaduwzijden In een aantal artikeltjes via de media, bijvoorbeeld in Dagblad Suriname d.d. 6/1/2010 (Olie voor immigratie); 12/9/2009 (Morgenland versus Avondland); 26/1/2008 (Islamisering Europa) en in De Ware Tijd van 28/8/2009 (Zonsopkomst in het westen), maakten wij vol enthousiasme melding van de sluipende islamisering van Europa. [Islamisering is het proces van de omvorming van een samenleving naar de islamitische religie, cultuur en wetgeving.] Fatsoenshalve enkele schaduwkanten ervan. - Gevaar voor theocratische dictatuur. Met theocratische dictatuur wordt bedoeld een staatsvorm of bestuursvorm waar geestelijken (mullahs) als dictators het bestuur domineren. Een totalitair regime van de geestelijken (mullahcratie) hangt als het zwaard van Damocles boven Europa. De dictatuur van de clerus met zijn Inquisitie in de Middeleeuwen is nog vers in het geheugen van de Europeanen. Voor het minste of geringste werd men met de dood bedreigd of gedood. Zoals wij geen militaire dictatuur of democratische dictatuur willen, zo willen wij ook geen mullahcratie. [Staat en kerk vullen elkaar aan. De staat mag niet domineren over de kerk noch mag de kerk domineren over de staat] - Met de massa-immigratie zal het antisemitisme explosief toenemen. De toekomst van de Joden ziet er helemaal niet rooskleurig uit. “Hamas, Hamas, Joden aan het gas”, werd er gescandeerd tijdens een demonstratie tegen Israel in Nederland. Is er een tweede Holocaust opkomst (een exclusief moslim project)? - Het creëren van enclaves (parallel samenlevingen; een staat in een staat), waarbij er haat wordt ingeprent tegen het Westen. Europa haalt het paard van Troje binnen, en dit zal leiden tot zeer hoge conflicten. Het boek van Samuel Huntington ‘Clash of Civilizations’ (Botsing / Oorlog tussen Beschavingen / Culturen) is helemaal geen fictie. - De Europeanen kunnen alvast kennis vergaren over hun rechten en plichten als dhimmi's. Dhimmi's zijn niet-moslims die onder moslimheerschappij leven als tweede- of derderangsburgers. Al het hierbovengenoemde onheil dat Europa te wachten staat, wordt mede mogelijk gemaakt door de linkse kerk. Het is geen doem- of horrorscenario of complottheorie dat wij hier willen schetsen. We zijn heel erg blij met de opmars van de Islam in Europa. Aan de andere kant zal zij teruggeworpen worden in de Middeleeuwen.

  • Sjaak schrijft 1 March 2011 om 12:57

    Wat een flauwekul. Eerder onderzoek heeft uitgewezen dat slechts 2% van de WO-studenten in Nederland sympathiseert met de PVV. Hoe kan het dat deze amateuristische poll toch positief voor de PVV kan uitslaan? Wellicht doordat bovengemiddeld veel PVV'ers op deze Poll hebben gestemd. Blijkt wel weer dat deze website niet in staat is haar eigen onderzoek kritisch tegen het licht te houden.

Reactieformulier

Heeft u een mening? Stuur hem nu naar ons toe!

* Velden met een sterretje zijn verplicht.

Laatste nieuws

Meer nieuws (9117) »

Anderen lazen ook

Meer Opmerkelijk (1231) »