Oude OV-jaarkaart deze maand ook geldig
Geplaatst op: 03 January 2010 | Auteur: Richt Kooistra | Reacties (3) »
Terug naar vorige pagina
Zoals al eerder aangegeven, is het een grote puinhoop rond de invoering van de OV-chipkaart. Om die reden mogen studenten de maand januari ook nog reizen met de oude OV. Op verschillende briefjes op de stations wordt deze informatie aangegeven. Op dit moment zouden de studenten in trein verplicht met de OV-chipkaart moeten reizen, maar het is onbekend wat ze moeten doen wanneer de kaart niet geldig. Je kunt met de OV-chipkaart namelijk geen kaartjes met 40 procent korting kopen. Daarvoor heb je weer een speciale kaart nodig. Ook is het bij veel studenten niet bekend, dat je niet in en uit hoeft te checken met je OV-chipkaart. Dat de oude kaart nu nog geldig is, is vooral goed nieuws voor mensen die gewisseld zijn van kaartsoort. Zij kunnen de hele week gratis reizen.
Heb je ook nieuws? laat het ons weten »Wetenschappers: G-spot bestaat niet! »
Reageer »
Reacties op dit artikel
- Emine schrijft 1 April 2010 om 16:55
wtf? Dit hoor ik voor het eerst: 'Je kunt met de OV-chipkaart namelijk geen kaartjes met 40 procent korting kopen. Daarvoor heb je weer een speciale kaart nodig. ' Waar kan ik die kaart halen dan. echt onzin dit
- Arie schrijft 4 January 2010 om 17:14
Dit geldt ook voor in de bussen neem ik aan?
- Erin schrijft 3 January 2010 om 22:52
Ik heb sinds eind Oktober een aanvraagformulier thuisgestuurdgekregen over mijn Ov-studenten Chipkaart. Ik ben woonachtig in Duitsland en kreeg dit formulier, dus ik dacht vul normaal mijn woon adres in. Na 6 weken als Jan Doedel zitten wachten, heb ik opgebeld waar mijn kaart bleef. Na vele pogingen, oneindig lange wachttijden en veel geld kwijt aan belkosten ( dit moest ik bij een kennis in Nederland doen, omdat het Klantenservice nummer niet bereikbaar is vanuit Duitsland) ben ik veel geld kwijt geweest, benzine, telefoonkosten en tijd. Toen ik iemand aan de lijn kreeg, bleek dat mijn papieren waren vernietigd omdat ik een Duits postadres had opgegeven en ze zouden mij een nieuw formulier toesturen, dit hebben ze gedaan, en ik heb netjes nieuwe pasfoto's opgestuurd, en een Nederlands adres ingevuld. Dit is nu weer 2 weken geleden, en ik heb weer opnieuw gebeld. Mijn papieren waren niet aangekomen, en ik was nog steeds niet in het bestand opgenomen en in behandeling. Deze mevrouw vroeg al mijn gegevens opnieuw en ik zou voor de 3e keer een nieuw aanvraagformulier krijgen met een tijdelijke kaart. Dit is nu ruim een week geleden ( met de feestdagen ertussen, dus ik reken al wat langer) En ik heb nog steeds niets ontvangen, nu moet ik morgen naar school met de bus en trein, maar kan mooi kaartjes gaan betalen.Het volgende probleem is dat omdat ik woonachtig in Duitsland ben geen sofinummer op mijn paspoort heb staan, alleen op papier, dus dat kopie is niet rechtsgeldig en mijn papieren werden zomaar weer vernietigd om dit geintje, ik had een papier van de Gemeente aan moeten vragen waarin mijn sofinummer toegekend word! Nu nog mooier, de student kan gaan dokken voor fouten van een bedrijf, sorry maar ik ben het nu spuug en spuugzat! Nu heb ik gelezen dat ik tot Februarie in de trein nog met mijn oude Ov Kaart kan reizen, dus dat is mooi. Maar nu zit ik nog met de bus. Waarom voeren ze deze regeling niet met een paar maanden in? Bijvoorbeeld half dit jaar, zodat iedereen rustig overal achteraan kan gaan? En op tijd zijn kaarten en papieren ontvangt? Mensen, het word tijd dat we eens met z'n allen in actie komen, zodat ze andere maatregelen moeten gaan nemen? Waar is onze regering nu met 'Normen en Waarden?'
Reactieformulier
Laatste nieuws
Designer tassen te huur

Droom jij ook van een echte Gucci, Louis Vuitton of Channel tas, maar laat je portemonnee het niet toe? Deze droom kan nu weleens werkelijkheid worden.
17-05 | Shopping | Reageer »Lees meer »
Koningin Máxima is jarig

Het is feest! Onze Koningin is vandaag jarig.
17-05 | Entertainment | Reageer »Lees meer »
Wat te doen tijdens het Pinksterweekend

Vanmiddag begint het Pinksterweekend. Wil je eropuit maar nog geen inspiratie? Hier een aantal tips.
17-05 | Vakantie & Reizen | Reageer »Lees meer »
Beckham stopt

David Beckham stopt. Na dit seizoen sluit hij zijn voetbalcarrière af.
17-05 | Stage & Carriere | Reageer »Lees meer »
Openingsfeest Puha Shop

Wat doe je als je bent verhuisd? Inderdaad, een feestje geven. Vandaag is de Puha Shop in Utrecht verhuisd, dus is het tijd voor feest.
17-05 | Mode & Beauty | Reageer »Lees meer »
Peervormig figuur levert extra levensjaren op

Kijk maar eens goed in de spiegel dames! Heb jij een peerfiguur? Prijs jezelf dan gelukkig.
16-05 | Opmerkelijk | Reageer »Lees meer »
Anderen lazen ook
Vacature: word achtbaantester!

Staat er op jouw cv alleen dat bijbaantje bij de plaatselijke supermarkt? Tijd om daar verandering in aan te brengen: word achtbaantester!
16-05 | Studentensteden | Reageer »Lees meer »
H&M meest duurzame keten

Je kunt met een gerust hart je kleding bij H&M kopen; H&M is namelijk de meest duurzame modeketen van Nederland.
09-05 | Studentensteden | Reageer »Lees meer »
Spaanse kroonprins Felipe meest sexy

Met de kroningsdag achter de rug, staan de prinsen en prinsessen van Europa weer vol in de spotlights. De grote vraag is natuurlijk: met wie willen we wel een avondje op stap?
02-05 | Studentensteden | Reageer »Lees meer »
Vrouw komt tijger tegen op toilet

Even rustig naar het toilet tijdens de pauze van een circusshow is niet altijd gegarandeerd. In Kansas stond een Amerikaanse vrouw oog in een oog met tijger.
25-04 | Studentensteden | Reageer »Lees meer »
Buikvet komt soms best goed van pas
Cancel je afspraak in de sportschool vanavond: dat beetje vet op je buik heeft ook positieve kanten!
18-04 | Studentensteden | Reageer »Lees meer »
Meer lachen? Dan geen Facebook meer

Kom achter die computer vandaan en doe je smartphone achter slot en grendel, want wanneer je écht wilt lachen, dan kun je maar beter niet meer op Facebook kijken.
11-04 | Studentensteden | Reageer »Lees meer »
Kies een van onderstaande channels
Stedengidsen





