Meest sexy mannen in Zweden
Geplaatst op: 25 May 2012 | Auteur: Janneke . | Reageer »
Terug naar vorige pagina
Kan jij niet wachten om je vakantie te boeken? En hoop je tijdens deze vakantie een leuke man te scoren? Ga dan naar Stockholm. Je bent dan weliswaar niet verzekerd van mooi weer, maar wel van een sexy man.
Reiswebsite Traveler’s Digest publiceerde de tien steden waar je de meest sexy mannen kunt vinden. Stockholm staat op nummer één, gevolgd door New York. De derde plaats is gereserveerd voor ons eigen Amsterdam. Ook Milaan, Madrid en Buenos Aires kennen een boel knappe mannen. De lijst wordt afgesloten door Tel Aviv.
Bron: De Telegraaf
Heb je ook nieuws? laat het ons weten »Harde werkers hebben vaker seks »
Reageer »
Reactieformulier
Laatste nieuws
Designer tassen te huur

Droom jij ook van een echte Gucci, Louis Vuitton of Channel tas, maar laat je portemonnee het niet toe? Deze droom kan nu weleens werkelijkheid worden.
17-05 | Shopping | Reageer »Lees meer »
Koningin Máxima is jarig

Het is feest! Onze Koningin is vandaag jarig.
17-05 | Entertainment | Reageer »Lees meer »
Wat te doen tijdens het Pinksterweekend

Vanmiddag begint het Pinksterweekend. Wil je eropuit maar nog geen inspiratie? Hier een aantal tips.
17-05 | Vakantie & Reizen | Reageer »Lees meer »
Beckham stopt

David Beckham stopt. Na dit seizoen sluit hij zijn voetbalcarrière af.
17-05 | Stage & Carriere | Reageer »Lees meer »
Openingsfeest Puha Shop

Wat doe je als je bent verhuisd? Inderdaad, een feestje geven. Vandaag is de Puha Shop in Utrecht verhuisd, dus is het tijd voor feest.
17-05 | Mode & Beauty | Reageer »Lees meer »
Peervormig figuur levert extra levensjaren op

Kijk maar eens goed in de spiegel dames! Heb jij een peerfiguur? Prijs jezelf dan gelukkig.
16-05 | Opmerkelijk | Reageer »Lees meer »
Anderen lazen ook
Wat te doen tijdens het Pinksterweekend

Vanmiddag begint het Pinksterweekend. Wil je eropuit maar nog geen inspiratie? Hier een aantal tips.
17-05 | Vakantie & Reizen | Reageer »Lees meer »
Hip: geparfumeerd ondergoed

Je ondergoed is waarschijnlijk niet je meest frisse kledingstuk, maar een Frans ondergoedbedrijf helpt je in ieder geval een aardig eindje op weg.
16-05 | Vakantie & Reizen | Reageer »Lees meer »
De mooiste stranden op een rij

Heb jij al kriebels om lekker op vakantie te gaan? Zo ja, hier een aantal tips. Nee, dan krijg je van deze mooie stranden vanzelf wel de kriebels.
10-05 | Vakantie & Reizen | Reageer »Lees meer »
Ouders plunderen rekening kind

Hou je bankrekening maar goed in de gaten, want voor je het weet is ‘ie geplunderd. Door je ouders.
09-05 | Vakantie & Reizen | Reageer »Lees meer »
Je eigen online reisgids samenstellen

Ik ga op reis en ik neem mee, een reisgids. Hartstikke handig en bruikbaar. Maar hiervoor hoef je niet meer naar de boekwinkel.
06-05 | Vakantie & Reizen | Reageer »Lees meer »
Antwerpen proeft

Ben je gek op eten en wil je er even tussenuit. Dan is Antwerpen proeft misschien iets voor jou!
06-05 | Vakantie & Reizen | Reageer »Lees meer »
Kies een van onderstaande channels
Stedengidsen




