Katy Perry en haar oma
Geplaatst op: 22 May 2012 | Auteur: Tanja Wilming | Reageer »
Terug naar vorige pagina
Katy Perry en haar oma
Katy Perry nam naar het Amerikaanse muziekprijzengala niet een leuke date mee, maar haar oma. Beide waren ze ontzettend lief voor elkaar en hadden ze hun kleding ook nog eens op elkaar afgesteld. Pastelkleuren waren te vinden in beide outfits. En de wandelstok van oma Perry was zelfs bezet met blauwe en zilveren diamanten en ook in haar haar was de pasteltrend van dit voorjaar terug te vinden. Katy zal oma wel een paar tips hebben gegeven. Helaas was deze familieliefde niet van invloed op de prijzen die Katy kon winnen. Ze ging maar met 1 prijs naar huis.
Heb je ook nieuws? laat het ons weten »Leeg stadion »
Reageer »
Reactieformulier
Laatste nieuws
Designer tassen te huur

Droom jij ook van een echte Gucci, Louis Vuitton of Channel tas, maar laat je portemonnee het niet toe? Deze droom kan nu weleens werkelijkheid worden.
17-05 | Shopping | Reageer »Lees meer »
Koningin Máxima is jarig

Het is feest! Onze Koningin is vandaag jarig.
17-05 | Entertainment | Reageer »Lees meer »
Wat te doen tijdens het Pinksterweekend

Vanmiddag begint het Pinksterweekend. Wil je eropuit maar nog geen inspiratie? Hier een aantal tips.
17-05 | Vakantie & Reizen | Reageer »Lees meer »
Beckham stopt

David Beckham stopt. Na dit seizoen sluit hij zijn voetbalcarrière af.
17-05 | Stage & Carriere | Reageer »Lees meer »
Openingsfeest Puha Shop

Wat doe je als je bent verhuisd? Inderdaad, een feestje geven. Vandaag is de Puha Shop in Utrecht verhuisd, dus is het tijd voor feest.
17-05 | Mode & Beauty | Reageer »Lees meer »
Peervormig figuur levert extra levensjaren op

Kijk maar eens goed in de spiegel dames! Heb jij een peerfiguur? Prijs jezelf dan gelukkig.
16-05 | Opmerkelijk | Reageer »Lees meer »
Anderen lazen ook
Koningin Máxima is jarig

Het is feest! Onze Koningin is vandaag jarig.
17-05 | Entertainment | Reageer »Lees meer »
Haarstylist Jennifer Aniston stoned tijdens knippen

Welke vrouw heeft ‘m niet gehad, ‘The Rachel’. Het wereldberoemde kapsel dat Friends actrice Jennifer Aniston in de jaren 90 had.
16-05 | Entertainment | Reageer »Lees meer »
Tentoonstelling over Amy Winehouse
Was je helemaal gek van Amy Winehouse dan mag je de tentoonstelling over haar leven deze zomer niet missen!
10-05 | Entertainment | Reageer »Lees meer »
Prins Harry verraadt geslacht baby William en Kate

Het is niet niks, als je oom wordt. En in je enthousiasme kun je je dan wel eens verspreken. Het overkwam prins Harry.
09-05 | Entertainment | Reageer »Lees meer »
Nieuwe plaat Justin Timberlake

Heeft Justin Timberlake haast? Na de lancering van zijn nieuwe album The 20/20 Experience kondigt hij aan dat er een deel twee van de plaat uitkomt
06-05 | Entertainment | Reageer »Lees meer »
Kim Kardashian showt babybuik op Twitter

Het flinke achterwerk van Kim Kardashian krijgt concurrentie. De buik van de zwangere socialite neemt namelijk flinke proporties aan.
02-05 | Entertainment | Reageer »Lees meer »
Kies een van onderstaande channels
Stedengidsen




